Gmina Leśnica    ul. 1 Maja 9, 47-150 Leśnica   |   tel. 77 461 52 81   fax. 77 461 53 42   e-mail:
Góra Św. Anny Sanktuarium Św. Anny
ZOBACZ GALERIE

Złote gody


Uroczystość wręczenia medali, parom małżeńskim z terenu gminy Leśnica, obchodzącym w 2013 r. jubileusz 50 lecia pożycia małżeńskiego odbyła się dnia 29 października 2013 roku w Leśnicy w Restauracji „Na Szlaku”. Pamiątkowe medale przyznał Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, które dostojnym jubilatom wręczył Burmistrz Leśnicy Łukasz Jastrzembski. Zostały przyznane dla 6 par małżeńskich, które w bieżącym roku obchodziły swój jubileusz.

W uroczystości udział wzięli Państwo: Kolonko Jerzy i Krystyna oraz Mańka Franciszek i Maria
z Leśnicy, Komander Roman i Gerda z Dolnej, Kroker Eryk i Anna z Zalesia Śląskiego, Wydra Eryk
i Hildegarda z Lichyni oraz Bednarek Jerzy i Teresa z Wysokiej. W uroczystości także uczestniczyli małżonkowie, którzy przeżyli już wspólnie ponad 60 lat, a to Państwo: Koziak Ryszard i Zofia
z Raszowej, Krawietz Siegfried i Edith z Wysokiej oraz Szczodrok Karol i Gertruda z Leśnicy.

            Z okazji jubileuszu złotych i diamentowych godów Burmistrz Leśnicy Łukasz Jastrzembski złożył wszystkim małżonkom najserdeczniejsze gratulacje, życząc długich lat życia oraz doczekania w dostatku i zdrowiu kolejnych rocznic.

Do gratulacji Pana Burmistrza dołączają się również wszyscy pracownicy urzędu, życząc dostojnym jubilatom wielu szczęśliwie spędzonych lat.

Uroczystość swoim występem uświetnili aktorzy Koła Regionalnego przy Szkole Podstawowej w Leśnicy, prowadzonego przez Panią Marię Wróbel. Zaproszonym gościom występ dzieci bardzo się podobał.

 

 

MIASTA PARTNERSKIE GMINY LEŚNICA