Gmina Leśnica    ul. 1 Maja 9, 47-150 Leśnica   |   tel. 77 461 52 81   fax. 77 461 53 42   e-mail:
Góra Św. Anny Sanktuarium Św. Anny
ZOBACZ GALERIE

Znany i nieznany Euroregion Pradziad


Projekt „Znany i nieznany Euroregion Pradziad” nr PL.3.22/3.3.07/13.04085 jest  współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa

PRZEKRACZAMY GRANICE

 

Urząd Miejski w Leśnicy zaprasza do udziału w projekcie

„Znany i nieznany Euroregion Pradziad”

Gmina Leśnica realizuje projekt „Znany i nieznany Euroregion Pradziad”, skierowany w szczególności do osób powyżej 50 roku życia, nieaktywnych zawodowo, który polegać będzie m.in. na dwudniowym wyjeździe dla grupy 106 osób do Czech, w ramach którego zaplanowano zwiedzanie Zamku Arcybiskupiego w Kromeriz, pobyt w miejscowości Dub nad Morawou oraz zwiedzanie Ołomuńca.

Projekt będzie realizowany w dwóch terminach:

-  7 - 8 czerwca 2014 r. – wyjazd dla grupy 52 osób + opiekuna,

-  21 - 22 czerwca 2014 r. – wyjazd dla grupy 52 osób + opiekuna.

W ramach projektu uczestnikom wyjazdu zapewnione zostanie przez organizatora: ubezpieczenie, przewóz autokarem do Czech, zwiedzanie Zamku Arcybiskupiego w Kromeriz oraz Ogrodu Przypałacowego (www.zamek-kromeriz.cz), zwiedzanie Pałacu Arcybiskupiego oraz starego miasta w Ołomuńcu, obiad w pierwszym i drugim dniu wyjazdu.

Regulamin udziału w projekcie i karta zgłoszenia w załaczeniu. Wypełniony formlarz zgłoszeniowy  należy złożyć w sekretariacie Urzędu Miejskiego w terminie do 30 kwietnia br. O przyjęciu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszenia oraz kryteria zamieszczone w paragrafie 3 ustęp 1 regulaminu.

PDFFormularz zgłoszeniowy.pdf

PDFRegulamin rekrutacji i udziału w projekcie Znany i nieznany Euroregion Pradziad.pdf

 

 

MIASTA PARTNERSKIE GMINY LEŚNICA