Urząd Miejski w Leśnicy    ul. 1 Maja 9, 47-150 Leśnica   |   tel. 77 461 52 81   fax. 77 461 53 42   e-mail:

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 1 października 2019 roku zmianie ulegają godziny pracy Urzędu Miejskiego w Leśnicy oraz godziny otwarcia kasy Urzędu. Więcej informacji. 

Góra Św. Anny Sanktuarium Św. Anny
ZOBACZ GALERIE

"Opolskie Kwitnące 2014"


Zarząd Województwa Opolskiego już po raz kolejny ogłosił konkurs dla mieszkańców, gmin miejskich i wiejskich oraz podmiotów z województwa opolskiego pn. "Opolskie Kwitnące 2014".

Celem konkursu "Opolskie Kwitnące 2014" jest wyłonienie najpiękniej ukwieconych i zadbanych posesji prywatnych oraz terenów i obiektów publicznych w województwie opolskim.

Konkurs realizowany jest w ramach Planu Marketingu Regionalnego Województwa Opolskiego "Opolskie Kwitnące" i ma za zadanie zbudowanie pozytywnego wizerunku województwa opolskiego jako regionu pięknego, zadbanego, czystego, wygodnego do bycia i życia.

Konkurs organizowany jest w 3 kategoriach:

-"Najpiękniej ukwiecona wieś",

-"Obiekt prywatny",

-"Obiekt dostępności publicznej",

a rozstrzygany na szczeblu wojewódzkim.

Działania podejmowane w ramach realizacji konkursowego celu są doskonałą promocją współpracy pomiędzy mieszkańcami. Powodują wśród nich pobudzenie aktywności oraz wpływają na wzrost świadomości ekologicznej.

 

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać na adres Departamentu Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu UMWO do 6 czerwca 2014 r.

 

Regulamin Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy do konkursu "Opolskie kwitnące 2014" przesyłam w załączeniu,


DOCFORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO KONKURSU zal nr 1.doc

DOCregulamin.doc

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

 

Z poważaniem

Aneta Wieszala

Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego Opole, ul. Żeromskiego 3

tel. 77 44 293 47; fax 77 44 293 40

 

 

 

 

 

 

 

MIASTA PARTNERSKIE GMINY LEŚNICA