Gmina Leśnica    ul. 1 Maja 9, 47-150 Leśnica   |   tel. 77 461 52 81   fax. 77 461 53 42   e-mail:
Góra Św. Anny Sanktuarium Św. Anny
ZOBACZ GALERIE

WIGILIA SAMORZĄDOWA 2015


W dniu 17 grudnia 2015 r. w sali O. Maksymiliana Kolbego Domu Pielgrzyma w Górze Św. Anny odbyła się coroczna Wigilia Samorządowa. Uczestniczyli w niej przedstawiciele samorządów wszystkich szczebli, administracji rządowej, radni, sołtysi, przedstawiciele sektora rolniczego i biznesu. Tradycyjnie na to spotkanie przybyli goście z partnerskiej gminy Crostwitz z nowym burmistrzem Marko Klimannem na czele. Serdeczne podziękowania za kolejny rok współpracy i świąteczne życzenia złożyli Wicemarszałek Województwa Opolskiego Roman Kolek, były Wicewojewoda Antoni Jastrzembski i gospodarz – Burmistrz Leśnicy Łukasz Jastrzembski. Opłatki, którymi przełamali się goście uroczystości pobłogosławił Ojciec Błażej Kurowski

Podczas spotkania wręczone zostały tytuły i medale „Zasłużony dla Ziemi Leśnickiej”, które otrzymali Maria Mikołaszek z Góry Św. Anny i Hubert Mincer z Leśnicy.

Z przepięknym koncertem wystąpił Big Band Publicznej Szkoły Muzycznej z Leśnicy prowadzony przez Rolanda Mocigembę i kwartet saksofonowy pod kierownictwem Łukasza Knapika.

 

 

MIASTA PARTNERSKIE GMINY LEŚNICA