Gmina Leśnica    ul. 1 Maja 9, 47-150 Leśnica   |   tel. 77 461 52 81   fax. 77 461 53 42   e-mail:
Góra Św. Anny Sanktuarium Św. Anny
ZOBACZ GALERIE

III Leśnicka Piątka


W dniu 6 października 2018 r. (sobota) odbędzie się po raz trzeci bieg uliczny pod patronatem Burmistrza Leśnicy "Leśnicka Piątka". Serdecznie zapraszamy do udziału.

Leśnicka5 2018 (600 x 425).jpeg

logo2.jpeg

JPEGPlakat.jpeg

Sponsorem III Leśnickiej Piątki jest firma GAZ-SYSTEM S. A..

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest spółką odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. Na terenie Leśnicy spółka realizuje kluczowe inwestycje, tj. gazociąg Zdzieszowice – Wrocław i Zdzieszowice - Kędzierzyn–Koźle.

Ważną korzyścią dla gminy będzie odprowadzany corocznie podatek od nieruchomości. Będzie to kwota regularnie wpływająca do budżetu, którą można przeznaczyć na potrzeby mieszkańców i społeczności lokalnych.

Budowa gazociągu Zdzieszowice – Wrocław jest dofinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Inwestycje GAZ-SYSTEM S.A. są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

Więcej na www.gaz-system.pl

MIASTA PARTNERSKIE GMINY LEŚNICA